Centrum pobierania

Poniżej znajduje się lista aplikacji, które rekomenduje nasza firma do użytku w Państwa firmie.


Fuze

Bezpieczna i bezpłatna aplikacja do konferencji. Do tworzenia konferencji potrzebne jest założenie konta (darmowego). Natomiast dołączenie do istniejącej już konferencji nie wymaga rejestracji.

Dla systemu operacyjnego MacOS

MAC OS X, ZIP file, 182,4 KB

Dla systemu Windows 7 (i dalsze)

Windows, Exe file, 1,1 MB


Notepad ++

Rozbudowany edytor tekstu (i zamiennik systemowego Notatnika) oparty na projekcie Scintilla, rozpowszechniany na licencji GNU GPL. Idealnie nadaje się do przeglądu, bądź prostego edytowania kodu

Dla systemu WIndows 7

Windows, Exe file, 3,9 MB


Remote Assistant 365

Aplikacja umożliwia świadczenie usługi zdalnej pomocy poprzez nawiązanie połączenia między pulpitem komputera klienta, a konsultantem. Połączenie jest nawiązywane automatycznie i nie wymaga dodatkowej konfiguracji. Wszystkie sesje są szyfrowane.Program w wersji bezpłatnej dostępny jest na licencji Freeware do użytku domowego i komercyjnego

 
Dla systemu Windows

Windows, Exe file, 5,5 MB


Co to jest licencja?

Licencja (angielskie licence), w odniesieniu do oprogramowania regulacja prawna określająca warunki jego użytkowania i zasady odpłatności. Praktykuje sie kilka rodzajów licencji określających zakres użytkowania oprogramowania i warunki uiszczania za nie opłaty. Do najważniejszych rodzajów licencji należą: licencja jednostanowiskowa, grupowa, firmware, shareware, freeware, GPL, licencja typu Public Domain oraz licencja typu Linux.

Shareware

Angielskie słowo shareware oznacza oprogramowanie, którym można się dzielić. Program, który można otrzymać i rozpowszechniać za darmo, jednak trzeba uzyskać zgodę autora. Korzystanie z niego jest już jednak obwarowane pewnymi zasadami. Jeżeli po upływie okresu testowego (najczęściej 30-dniowego) użytkownik zdecyduje się zatrzymać program na dysku twardym, powinien potraktować to jako kupno produktu i zapłacić jego autorowi ...

Dowiedz się więcej
Freeware

Programy, ktorych można używac i rozpowszechniać za darmo. Nie wolno ich jednak sprzedawać, ani dokonywać w nich zmian, umieszczając wewnątrz na przyklad wlasną reklamę. Może być objęte prawami autorskimi lub nie.

Dowiedz się więcej
Licencja GPL

Angielskie General Public Licence, zasady licencyjne określone przez konsorcjum Free Software Foundation, zakazujące redystrybucji oprogramowania w formie czysto binarnej. Jezeli ktoś wprowadza do obiegu oprogramowanie zawierające jakąkolwiek częśc podlegającą licencji GLP, to musi udostępnić wraz z każdą dystrybucją binarną jej postać źródłową.

Dowiedz się więcej
Licencja typu Public Domain

Angielskie public domain licence, licencja dobroczynna czyniąca z oprogramowania własność ogółu, w myśl której autor lub autorzy oprogramowania zrzekają się praw do upowszechniania oprogramowania na rzecz ogółu użytkowników.

Dowiedz się więcej

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com