JAK DZIAŁAMY

Firma Magic-IT pracuje na różnych metodologiach.

Wszystko po to, aby jak najlepiej wykonać zleconą nam pracę.

90% infrastruktury informatycznej to Open Source

Magic-IT udowadnia, iż nie trzeba mieć drogiej infrastruktury w firmie, aby mieć infrastrukturę informatyczną wielkich korporacji. Dlaczego takie podejście? Wpływa na to wiele aspektów.

Ta sama efektywność za mniejsze pieniądze

Open Source nie zawsze oznacza, iż aplikacje są darmowe natomiast bardzo często oznacza to iż są to aplikacje dorównujące aplikacją komercyjnym a nawet przewyższają technologią. Nawet, jeżeli są darmowe to trzeba jednak wiedzieć jak je obsługiwać, ponieważ nie ma wsparcia technicznego takiego jak przy płatnych aplikacjach. Aczkolwiek nasza drużyna zna się na tyle na technologiach informatycznych, iż nie ma to większego znaczenia. A dodatkowo nabieramy większego doświadczenia, które później przenosimy, jako wiedzę do Państwa firmy, a co później przemienia się w większą efektywność Państwa firmy. A dzięki sprawdzeniu technologii u nas możemy później zaaplikować sprawdzoną już technologię do Państwa. Wiec idąc tym tokiem myślenia zmniejszyć koszty Państwa infrastruktury informatycznej.

Widoczność kodu źródłowego

W projektach Open Source mamy do czynienia z otwartym kodem aplikacji. To pozwala nie tylko modyfikować aplikacje do potrzeb (jest tu większa elastyczność niż w przypadku aplikacji komercyjnych), ale również pozwala bardziej zrozumieć technologię. Im bardziej rozumiemy technologię tym bardziej możemy ją wykorzystać w Państwa projektach informatycznych. Dodatkowo dzięki wsparciu społeczności widzimy dużo więcej problemów, które możemy napotkać po drodze.

Wsparcie społeczności, która stworzyła aplikację

Bardzo często zdarza się, iż Magic-IT również wspiera społeczność danej technologii. Odbywa się to na przykład za pomocą tworzenia różnych dodatków do aplikacji, raportowanie różnych błędów w kodzie, tworzenie instrukcji obsługi, rozpowszechnianiem technologii. Wszystkie te aspekty przynoszą wymierne korzyści społeczności. Nie jest to podejście mamy coś od was wiec miejcie coś od nas. Jest to raczej podejście rozwijajcie się dalej, bo to, co robicie to fantastyczna robota. Takie podejście daje nie tylko efekt tego, iż mamy coraz lepszą technologię, ale pozwala również rozwijać niezwykle zdolnych ludzi w danej dziedzinie informatyki.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com