• Ludzie, którzy wciąż zdobywają szczyty to ci, którzy posiadają wizję zanim jeszcze nagroda jest wygrana. Widzą zwycięstwo wcześniej niż ktokolwiek inny.
    Maciej Marszałkowski
  • Najbiedniejszy człowiek może być milionerem, jeśli tylko postawi sobie cel, a potem pracuje, aby ten cel osiągnąć. Pomyśl o tym, każdy postęp zaczyna się w tobie. Jeśli w to szczerze wierzysz, możesz być wszystkim, czym tylko chcesz.
    Anna Oleszak
100+

Zaufało nam już ponad 100 klientów

20+

Ponad 20 klientów wykupiło właśnie tą ofertę.

99%

99% z naszych klientów którzy wykupili tą ofertę prowadzi dalej swój biznes

80%

80% naszych klientów twierdzi, iż stworzone przez nas strony zwiększyły dochód ich firmy.

Przed tobą dużo pracy, pozwól sobie pomóc.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez prof. Dominikę Maison na zlecenie ZPP i Pracodawców RP, przedsiębiorcy pracują tygodniowo aż o 8 godzin dłużej niż pracownicy etatowi. Powód tego jest dość oczywisty – właściciel firmy, szczególnie małej, nie może po prostu wyjść z biura i o wszystkim zapomnieć.

Pracodawca zawsze chce „trzymać rękę na pulsie”, myśli jak zarobić i jak utrzymać się na rynku, a w przeciwieństwie do niektórych pracowników, nie posuwa się do wyłudzania fałszywego zwolnienia lekarskiego. Bo wie, że jest kowalem własnego losu – komentował wyniki badań na konferencji prasowej Andrzej Malinowski, prezydent Pracodawców RP.

Właśnie dlatego chcemy pomóc nowym przedsiębiorcom w tworzeniu swojego katalogu usług bądź produktów na stronie internetowej. Wystarczy, że prześlesz nam czego oczekujesz a my wykonamy to efektownie i profesionalnie.


Jak możemy pomóc nowym przedsiębiorcom.


Nasza firma jest stosunkowo nową firmą na rynku IT, aczkolwiek już teraz mamy dosyć spore doświadczenie. Nie zapomnieliśmy o tym, jak to jest być nowym przedsiębiorcom. Pamiętamy o tym, iż pierwsze miesiące to ogromny stres dla przedsiębiorcy. Nauka tworzenia strony internetowej albo zlecenie strony internetowej niekompetentnym osobą może się wiązać z początkowymi porażkami, a co za tym idzie stratą czasu i pieniędzy.

W naszej firmie zajmujemy się tworzeniem strony tak aby, jak najmniej absorbować twój czas. Wystarczy, że przygotujesz nam swoje oferty, a my zajmiemy się całą resztą, od opublikowania treści na stronie internetowej do tworzenia efektu wizualnego.


A tobie ile dni zostało?

30dni

Tylko tyle dni jest na skorzystanie z tej oferty od czasu założenia działalności gospodarczej.


Dlatego nie zwlekaj i skorzystaj chociaż z darmowego projektu.


Zamów darmowy projekt strony internetowej

Krok po kroku.

Jak będziemy tworzyć twoją stronę internetową

Zamawiasz bezpłatny projekt strony internetowej1

Zamawiasz bezpłatny projekt strony internetowej

Przesyłasz nam informacje na temat tego, czym zajmuje się twoja firma. Możesz również przesłać nam jakie strony ci się podobają.
Możesz do tego użyć naszego sklepu bądź formularza kontaktowego, bądź po prostu napisz na sales@magic-it.pl
Otrzymujesz projekt i decydujesz2

Otrzymujesz projekt i decydujesz

Jeżeli spodoba ci się projekt, możesz już na tym etapie wybrać, który plan cię interesuje. Najlepiej napisz do sprzedawcy i poinformuj jakie masz wymagania co do strony, a pomoże ci wyborze odpowiedniego planu, który będzie dla ciebie optymalny. Na tym etapie możesz również zrezygnować z tworzonej strony internetowej bez żadnych kosztów oraz zobowiązań.
Ustalenie dalszych szczegółów3

Ustalenie dalszych szczegółów

Dział projektowy kontaktuje się z tobą i razem ustalacie, co jest najważniejsze, oraz następuje przekazanie początkowych materiałów na stronę. Podjęta jest również decyzja czy strona ma na samym początku powstać w środowisku laboratoryjnym, czy też produkcyjnym z włączonym systemem przejściowym.
Podpisanie umowy4

Podpisanie umowy

Następuje podpisanie umowy wraz z uwzględnieniem ustalonych szczegółów zamówienia.
Dalsze prace techniczne i projektowe.5

Dalsze prace techniczne i projektowe.

Dział projektowy przekazuje zadania działu technicznemu, a w międzyczasie kontaktuje się z tobą w celu ustalenia większej ilości szczegółów.
Decyzja o publikacji strony internetowej6

Decyzja o publikacji strony internetowej

Decydujesz, że już warto opublikować stronę internetową, twoja strona już może dla ciebie zarabiać, ale prace techniczne w celu udoskonalenie twojej strony mogą dalej trwać.
Dalsze doskonalenie twojej strony internetowej oraz wsparcie techniczne7

Dalsze doskonalenie twojej strony internetowej oraz wsparcie techniczne

Od tego czasu otrzymujesz wsparcie techniczne gwarancyjne (przy ofercie NewBusiness Bronze) bądź doskonalisz z nami twoją stronę internetową (NewBuisness Silver, NewBusiness Gold).

Nie masz jeszcze loga firmy? Nie ma problemu.

Logo firmy to również jej wizerunek, jednak stworzenie takiego logo jest dosyć czasochłonne. Logo możesz zamówić u nas albo wybrać inną firmę na przykład ogłaszając konkurs na http://corton.pl . W międzyczasie zajmujemy się tworzeniem strony internetowej bez logo. Dlatego nie będzie spowalniania tworzenia strony internetowej przez brak logo.


Katalog nie wizytówka.


Czasy kiedy strony internetowe były tworzone jako wizytówki dawno przeminął. Teraz klient nie poszukuje tylko danych kontaktowych. Chce się dowiedzieć na temat twoich produktów bądź usług.

Wiekszość klientów rezygnuje z firmy która nie opisuje w sposób wartościowy swoich produktów i usług. Zauważ że bardzo mała ilość osób kontaktuje się w sprawie ogólnych informacji na temat produktu lub usługi. Dodatkowo w biznesie ważne jest zaufanie klientów dlatego nie wstydź się publikować informacji na temat tego czym się zajmuje twoja firma. Zostań ekspertem a zaufanie klientów się wzmocni. Pomożemy ci w tym.


Jesteś nowym przedsiębiorcą i nie masz grafiki.

Nie ma się czym przejmować. Znajdziemy bezpłatną grafikę dla ciebie. Nie musisz się tym zajmować i tracić czasu, w zamian możesz skupić się na tym, co nikt inny za ciebie nie zrobi. Przecież masz wiele spraw na głowie między innymi umowy, zatrudnienie pracowników, stworzenie procedur w firmie, kontakt z urzędami, rozliczenie dofinansowania. Tego za ciebie nikt nie zrobi, a grafikę znajdziemy dla ciebie w darmowych repozytoriach graficznych. Jeżeli grafika ci się nie spodoba, to poszukamy innej. Jak nie będzie innych to albo poszukamy w płatnych repozytoriach, albo stworzymy ją indywidualnie dla ciebie.

Nasze darmowe repozytoria są w bardzo dobrej jakości. Zobacz naszą stronę, każda grafika pochodzi właśnie z tego repozytorium.


Chcesz zobaczyć jak może wyglądać twoja strona internetowa, za darmo i bez żadnych zobowiązań?


Nie ma problemu. Napisz do nas, a przygotujemy dla ciebie projekt strony internetowej za darmo. Nie będziesz miał przymusu wykupienia strony internetowej. Nie będzie cię wiązał żaden kontrakt. Po prostu zamów darmowy projekt na naszej stronie internetowej.

Zamów bezpłatny projekt

Koszt strony internetowej rozłożony na raty

Budżet nowych firm jest zawsze okrojony i jak najbardziej rozumiemy tę problematykę. Do czasu uzyskania przychodów większość firm minimalizuje koszty. Dlatego płatność za stronę rozłożyliśmy na raty i kosztuje tylko 150 PLN netto miesięcznie (184,50 PLN brutto miesięcznie)..


Co jeśli nie wyjdzie mi biznes.


Zawsze istnieje taka możliwość, ale jesteśmy pewni tego, że się uda. Jesteśmy na tyle tego pewni, iż w przypadku kiedy zajdzie taka sytuacja, że zdecydujesz się zamknąć biznes możesz, również zerwać z nami umowę. Wystarczy przesłać nam potwierdzenie wyrejestrowania działalności gospodarczej a od następnego miesiąca od czasu zgłoszenia nam takiej informacji nie będzie żadnych opłat.


Prace wykonywane przy odpowiednim środowisku

Nasi klienci dokładnie co to jest środowisko laboratoryjne. Na samym początku rozumowanie jest takie, iż jest to środowisko testowe. Jednak jeżeli dobrze się temu przyjrzeć nie jest to środowisko testowe, ponieważ znacznie wykracza poza definicje testu. Oczywiście jest to środowisko, w którym nasz klient może przetestować działanie strony internetowej, aczkolwiek na serwerze znajduje się wiele aplikacji, które monitoruje działanie strony internetowej, między innymi zapytania php, sprawdza możliwość przeciążenia strony internetowej, sprawdza integralność aplikacji. Aby dowiedzieć się więcej serdecznie zapraszamy do strony Środowisko Laboratoryjne, które znajduje się w menu „Jak działamy” albo serdecznie zapraszamy do kliknięcia w ten link .


Nasze portfolio można znaleźć na Google


Jak państwo pewnie zauważyli po całej lekturze tej strony podchodzimy do zleceń stron internetowych bardzo innowacyjne. Nasze portfolio jest po prostu w Googlu. Proszę wpisać strona wspierana przez Magic-IT . I proszę zauważyć, iż jest to jedyny ślad po naszej działalności na danej stronie, a i tak dobrze strona została zindeksowana przez Google. To jedno zdanie a tak wielkie portfolio. Na pewno znajdziecie Państwo mnóstwo wyników. Naszym wewnętrznym portfolio jest nasza wiedza i nasze doświadczenie, dlatego serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia strony „Portfolio”, które znajduje się w menu „O firmie” bądź proszę kliknąć w ten link.


Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com