• Podróżujemy nie po to aby uciec od życia, ale po to aby życie nie uciekło od nas.
    Nieznany podróżnik
  • Świat to książka, ci którzy nie podróżują czytają tylko jedną stronę
    Święty Augustyn

Strona internetowa nastawiona na maksymalizacje dochodów hotelu

Istnieje wiele możliwości zwiększenia dochodu w hotelu i Państwo macie na pewno większą wiedzę od nas w tym zakresie. Jednak niestety bardzo niedocenianym elementem jest strona internetowa. Podczas tworzenia dla Państwa oferty przeanalizowaliśmy, jak goście hotelowi dokonują decyzji wyboru hotelu. Oczywiście szukają najpierw danego hotelu na stronach ogłoszeniowych typu: Booking.com, Tripadvisor.com , HRS.com i podobnych. A czy wiedzieliście Państwo, iż klienci tych portali wybierają tylko 5 hoteli, które spełniają kryteria. Oczywiście czytają o tych hotelach na portalu ogłoszeniowy. Sprawdzają opinie. Czy wiedzieli Państwo,iż ponad 60% klientów tych portali następnie poszukuje informacji dotyczących hotelu właśnie na stronie hotelu. 90% tych klientów podejmuje decyzje właśnie poprzez jakość wykonania strony internetowej. Gorsza strona internetowa od konkurencji może spowodować właśnie to, iż potencjalnego gościa hotelowego uzyska konkurencja.


Mierzenie zadowolenia klienta


Czy w Państwa hotelu mierzy się poziom zadowolenia klienta wewnętrznie? Oczywiście recepcjonista hotelu może zapytać, jaki był poziom zadowolenia z pobytu. Większość jednak tych opinii jest nieszczera bądź gość hotelowy nie ma czasu, aby podzielić się taką opinią. Oczywiście portale takie jak Booking.com czy HRS.com wysyłają do swojego klienta prośbę o wystawienie opinii. Jednak te portale nie mogą wysłać takich próśb do nie swoich klientów albo pytania są tak ogólnie, że wartość odpowiedzi jest znikoma. Trzeba się postarać, aby uzyskać informację co się wydarzyło i gdzie leży ewentualna przyczyna negatywnej opinii. Właśnie dla tego stworzyliśmy moduł Magic Surveys . Jest to prosty system gdzie wysyłacie Państwo prośbę o wypełnieniu ankiety. Pytania mogą Państwo ustawić samemu. Wartość odpowiedzi na takie ankiety jest znacznie wyższa, ponieważ to Państwo decydujecie jakie elementy zadowolenia klienta chcecie zmierzyć. Można nawet poprosić o podanie numeru pokoju oraz terminu rezerwacji.


Rezerwacja pokoju przez stronę internetową

Oczywiście wiele firm oferuje taką aplikację i powoli staje się to standardem na stronach hotelowych. Magic-IT jednak podchodzi do tej aplikacji bardzo poważnie i słucha Państwa opinii. Zauważyliście Państwo, iż na mało której stronie internetowej istnieje możliwość rezerwacji grupowej? Moduł takiej rezerwacji jest bardzo skomplikowany, dlatego wiele hoteli decyduje się na stworzenie osobnego działu rezerwacji grupowych. Czy nie byłoby sprawniej, aby klient przez waszą stronę internetową mógł zapytać o dostępność? Oczywiście ważnym aspektem jest procedura rezerwacji grupowej w każdym hotelu. Czy nie byłoby miło wysłać klientowi link do portalu, prosząc o uzupełnienie danych i wbicie struktury grupy/pokoi? Proszę zauważyć ile państwo możecie zaoszczędzić czasu, kiedy takie rozwiązanie zostanie wdrożone w Państwa firmie.


Możliwość zakupu dodatkowych świadczeń przez stronę internetową


Usługi sprzedaży przez internet stają się coraz popularniejsze. Większości osób kojarzą się tylko i wyłącznie ze sprzedażą produktów. Jednak coraz więcej firm decyduje się również na sprzedaż swoich usług. Czy wiedzieli Państwo, iż zagraniczni klienci bardzo często zastanawiają się nad tym, jak dojechać do danego hotelu? Oferując możliwość zakupu np. transportu z lotniska do hotelu możecie Państwo zwiększyć dochód waszego hotelu. W różnych hotelach statystyki pokazują się inaczej aczkolwiek zawsze ilość transportu z lotniska do hotelu jest mniejsza od ilości transportu z hotelu na lotnisko. Nie trzeba tutaj tłumaczyć, dlaczego tak jest, ponieważ sami Państwo znacie ten problem. Czy nie daliby Państwo lepszej usługi oferując taki transport z możliwością zakupu juz przez Państwa stronę internetową? Proszę jeszcze pomyśleć o logistyce. Czy nie zdarzyło się Państwu iż osoba odbierająca z lotniska nie wie kogo ma odebrać? Tutaj problem może się sam rozwiązać właśnie przez to, że klient będzie mógł wpisać swoje imię i nazwisko bądź hasło do lepszej identyfikacji wszystko wykonywane podczas zakupu usługi. Oczywiście usługi transportowe czy turystyczne mogą Państwo sami tworzyć w bardzo prosty sposób poprzez wbudowany moduł sklepu. Dodatkowo gościowi hotelowemu, który zarezerwował u Państwa pobyt można wysłać e-mail z linkiem do dodatkowych ofert hotelowych.


Dział projektowy przy każdym zamówieniu na stronę internetową

Bardzo wiele konkurencyjnych firm uważa, iż ten departament powinien się skupić tylko i wyłącznie na graficznych aspektach strony. W naszej firmie dział projektowy ma o wiele szersze funkcje. W dziale projektowym, opracowujemy wszystkie zadania, które mają wykonać technicy i przelewa język biznesowy na język techniczny. W tym dziale znajdują się osoby, które znają się również na różnych technologiach i potrafią doradzić naszemu klientowi. Są to specjaliści, którzy twierdzą, że to aplikacja ma być stworzona dla firmy, a nie na odwrót. Posiadają również ogromną wiedzę na temat metodologi zwinnych Agile co pozwala znacznie przyspieszyć powstawanie dzieła w postaci strony internetowej a tą wiedzę dodatkowo przelewają do naszych klientów. W późniejszym czasie widzimy, iż nasi klienci sami później wymagają, aby w ich firmie był stosowany Agile.


Mistrzowie kodu do dyspozycji naszego klienta


Nasi programiści to mistrzowie kodu - powie to każdy nasz klient. Nie tylko mają ogromną widzę na temat języków programistycznych, ale również rozwijają swoją twórczą pracę. Podczas prac projektowych dział programistyczny ściśle współpracuje z działem projektowym, ponieważ razem tworzą niezwykle cenną wiązankę pomysłów i rozwiązań.


Nie ma takiej aplikacji, nie ma problemu stworzymy ją dla Państwa

Mamy niezwykle utalentowanych programistów. Kiedy dział projektowy nie jest w stanie znaleźć gotowego już rozwiązania kontaktuje się z działem programistycznym w celu konsultacji. Razem potrafią stworzyć dla naszych klientów coś niezwykle unikalnego. Coś, co będzie tajemnicą przedsiębiorstwa, coś czym nawet nie chcą się podzielić z przyjaciółmi, ponieważ wiedzą jak wielką wartość ma sam pomysł oraz jego wykonanie. Często zdarza się, że podczas wykonywania strony internetowej nasi klienci potrzebują tej właśnie unikalności tego dotknięcia programisty i wizji projektanta. Dlatego dla wszystkich naszych klientów, którzy złoża zamówienie na stronę internetową dajemy gratis 3000 znaków Custom Code. Aby dowiedzieć się, czym jest Custom Code serdecznie zapraszamy do Strony Custom Code, która znajduje się w menu „Jak działamy” albo po prostu klikając w ten link.


Narzędzia są niezbędne do stworzenia profesjonalnego dzieła


Wielokrotnie można się spotkać z pewnymi osobami, które nie mają odpowiednich narzędzi do wykonania prac. W Magic-IT udostępniamy naszym pracownikom specjalistyczne narzędzia, aby to, co ma powstać, powstało jak najbardziej profesjonalnie. Dział projektowy otrzymuje repozytoria wiedzy, narzędzia do komunikacji, system projektowy do zarządzania zadaniami. Dział techniczny posiada zaś aplikacje wspomagające programowanie, repozytorium wiedzy, repozytorium graficzne. Te profesjonalne narzędzia dzięki temu, że są dostępne dla naszych pracowników są dostępne również dla naszych klientów.


Prace wykonywane przy odpowiednim środowisku

Nasi klienci dokładnie co to jest środowisko laboratoryjne. Na samym początku rozumowanie jest takie, iż jest to środowisko testowe. Jednak jeżeli dobrze się temu przyjrzeć nie jest to środowisko testowe, ponieważ znacznie wykracza poza definicje testu. Oczywiście jest to środowisko, w którym nasz klient może przetestować działanie strony internetowej, aczkolwiek na serwerze znajduje się wiele aplikacji, które monitoruje działanie strony internetowej, między innymi zapytania php, sprawdza możliwość przeciążenia strony internetowej, sprawdza integralność aplikacji. Aby dowiedzieć się więcej serdecznie zapraszamy do strony Środowisko Laboratoryjne, które znajduje się w menu „Jak działamy” albo serdecznie zapraszamy do kliknięcia w ten link .


Nasze portfolio można znaleźć na Google


Jak państwo pewnie zauważyli po całej lekturze tej strony podchodzimy do zleceń stron internetowych bardzo innowacyjne. Nasze portfolio jest po prostu w Googlu. Proszę wpisać strona wspierana przez Magic-IT . I proszę zauważyć, iż jest to jedyny ślad po naszej działalności na danej stronie, a i tak dobrze strona została zindeksowana przez Google. To jedno zdanie a tak wielkie portfolio. Na pewno znajdziecie Państwo mnóstwo wyników. Naszym wewnętrznym portfolio jest nasza wiedza i nasze doświadczenie, dlatego serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia strony „Portfolio”, które znajduje się w menu „O firmie” bądź proszę kliknąć w ten link.


Pewność wyboru

Jeżeli jeszcze Państwo się nie przekonali do naszej firmy serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży Magic-IT. Zaaranżują dla Państwa darmowy pokaz naszych możliwości poprzez stworzenie prostej, a zarazem profesjonalnej strony internetowej. Takie zlecenie jest całkowicie bez zobowiązań, wiec nic Państwo nie tracicie, a możecie tylko zyskać.


Pytania dotyczące tworzenia stron internetowych.

1Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej w Magic-IT?
Chcielibyśmy, aby można było powiedzieć jednym słowem ile dokładnie będzie kosztować Państwa strona internetowa już przy pierwszym kontakcie z nami. Na stworzenie strony internetowej składa się wiele elementów. Strona wizytówkowa strona internetowa jest relatywnie prosta do wyceny. Natomiast czasami zdarza się, że ta strona staje się aplikacją internetową. Dla nas najcenniejszą informacją jest czego Państwo oczekują od swojej strony.
2Jak długo oczekuje się na stronę?
Proste strony internetowe na templatce mogą powstać już tego samego dnia. Aczkolwiek złożone projekty (wymagające pracy różnych departamentu) przechodzą przez procedurę harmonogramu prac. Po opracowaniu harmonogramu dowiadują się Państwo kiedy jest ostateczny termin oddania prac.
3Spotkałem się z różnymi firmami bądź osobami które tworzą strony internetowe, i zostałem oszukany. Dlaczego miałbym zaufać waszej firmie?
Niestety wielokrotnie spotkaliśmy się z takim pytaniem. Mamy nadzieję, iż czarne owce wkońcu zostaną wytępione. Wszelkie prace które wykonujemy są wykonywane w środowisku labolatoryjnym Magic-IT, które udostępniamy naszym klientom, więc widać jak na dłoni co jest robione. Dodatkowo istnieje możliwość sprawdzenia w systemie ITSM jaki jest status prac i co dokładniej jest wykonywane w tym czasie (nie wszystko widać na zewnątrz, nie kiedy prace mogą być wykonywane w samym rdzeniu strony internetowej np. responsywność strony, metodyka logowania). Dodatkowo nie muszą Państwo płacić od razu całej kwoty. Po zaakceptowaniu harmonogramu prac firma pobiera zadatek na pracę w wysokości 30% wartości zlecenia. Po tym czasie cena nie może ulec zmianie, jak również nie można dodawać dodatkowych funkcjonalności strony internetowej (ma to na celu brak możliwości podwyższenia ceny). Reszta kwoty zlecenia wymagana jest dopiero kiedy przystępujemy do prac przenoszenia strony na Państwa hosting/serwer .

Pytania dotyczące Porfolio.

1Okay, ale to tylko słowa, ile ja to już słyszałem że "jesteśmy wiarygodni". Macie jakieś porfolio?
Hmm, zawsze nas zastanawiało, dlaczego klienci pytają o portfolio. Przecież tak naprawdę Państwo albo szukacie informacji czy dana firma jest wiarygodna (no ale tutaj raczej albo chcą Państwo znaleść negatywne informacje) albo chcą Państwo zobaczyć jak zostały wykonane projekty zlecone. Tak posiadamy niewielkie portfolio (prosimy o kliknięcie w zakładkę Portfolio w menu). Natomiast dlaczego portfolio Magic-IT jest tak małe? Znaczna ilość zadań jest wykonywana wewnętrznie w firmach gdzie nie mamy prawa do udostępniania informacji (chodzi głównie o zabezpieczenie technologii). A co do drugiej kwestii to proszę poszukać złych opinii na temat Magic-IT w internecie.
2W porflio nie znalazłem podobnego projektu do mojego?
Jeżeli w naszym portfolio nie znaleźliście Państwo podobnego projektu, nic straconego. Stworzymy wybrany przez Państwa element strony internetowej bez żadnych opłat ani zobowiązań.

Jesteśmy pewni dobrze wykonanego zadania

Właśnie dlatego, że jesteśmy pewni dobrze wykonanego zadania, dajemy na każdą naszą stronę internetową 3 miesiące gwarancji.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com