• "Stań się wielkim po cichu to nie potkniesz się na potencjalnej konkurencji" 
  Chris Dixon
  Andreesen Horowitz investor
 • "Nie staraj się być oryginalny, poporstu bądź dobry"
  Paul Rand
  Graphic Designer
 • "To jest naprawdę trudne, aby być dobry w wszyskim, o czym nie myślisz pod prysznicem" - Paul Graham, YCombinator co-founder
  Paul Graham
  YCombinator co-founder

Pracujemy na sprawdzonych metodologiach


Nasi pracownicy pracują przy różnych wewnętrznych projektach IT między innymi dla firm produkujących silniki samolotów, przyrządy medyczne, bądź zarządzają sieciami sklepów. Dzięki temu doświadczeniu wiemy jak ważne jest dobre zorganizowanie pracy.

Wiedzę nie tylko czerpiemy z metodologi takich jak ITIL v3, Scrum czy Agile, ale również z codziennej pracy nad różnymi projektami.

Wbrew pozorom to nie wdrożenie aplikacji oraz jej serwisowanie jest najbardziej czasochłonne, ale wprowadzenie dobrych zwyczajów w firmach, które jeszcze nie za bardzo orientują się w biznesie, w którym udział bierze technologia informatyczna.


Tworzymy aplikacje współpracująć z działami developerskimi


Wspierane projekty


Jesteśmy zarejestrowanymi partnerami


Działamy na metodykach


Pytania dotyczące tworzenia stron internetowych.

1Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej w Magic-IT?
Chcielibyśmy, aby można było powiedzieć jednym słowem ile dokładnie będzie kosztować Państwa strona internetowa już przy pierwszym kontakcie z nami. Na stworzenie strony internetowej składa się wiele elementów. Strona wizytówkowa jest relatywnie prosta do wyceny. Natomiast czasami zdarza się, że ta strona staje się aplikacją internetową. Dla nas najcenniejszą informacją jest czego Państwo oczekują od swojej strony.
2Jak długo oczekuje się na stronę?
Proste strony internetowe na templatce mogą powstać już tego samego dnia. Aczkolwiek złożone projekty (wymagające pracy różnych departamentu) przechodzą przez procedurę harmonogramu prac. Po opracowaniu harmonogramu dowiadują się Państwo kiedy jest ostateczny termin oddania prac.
3Spotkałem się z różnymi firmami bądź osobami które tworzą strony internetowe, i zostałem oszukany. Dlaczego miałbym zaufać waszej firmie?
Niestety wielokrotnie spotkaliśmy się z takim pytaniem. Mamy nadzieję, iż czarne owce wkońcu zostaną wytępione. Wszelkie prace które wykonujemy są wykonywane w środowisku labolatoryjnym Magic-IT, które udostępniamy naszym klientom, więc widać jak na dłoni co jest robione. Dodatkowo istnieje możliwość sprawdzenia w systemie ITSM jaki jest status prac i co dokładniej jest wykonywane w tym czasie (nie wszystko widać na zewnątrz, nie kiedy prace mogą być wykonywane w samym rdzeniu strony internetowej np. responsywność strony, metodyka logowania). Dodatkowo nie muszą Państwo płacić od razu całej kwoty. Po zaakceptowaniu harmonogramu prac firma pobiera zadatek na pracę w wysokości 30% wartości zlecenia. Po tym czasie cena nie może ulec zmianie, jak również nie można dodawać dodatkowych funkcjonalności strony internetowej (ma to na celu brak możliwości podwyższenia ceny). Reszta kwoty zlecenia wymagana jest dopiero kiedy przystępujemy do prac przenoszenia strony na Państwa hosting/serwer .

Pytania dotyczące Porfolio.

1Okay, ale to tylko słowa, ile ja to już słyszałem że "jesteśmy wiarygodni". Macie jakieś porfolio?
Hmm, zawsze nas zastanawiało, dlaczego klienci pytają o portfolio. Przecież tak naprawdę Państwo albo szukacie informacji czy dana firma jest wiarygodna (no ale tutaj raczej albo chcą Państwo znaleść negatywne informacje) albo chcą Państwo zobaczyć jak zostały wykonane projekty zlecone. Tak posiadamy niewielkie portfolio (prosimy o kliknięcie w zakładkę Portfolio w menu). Natomiast dlaczego portfolio Magic-IT jest tak małe? Znaczna ilość zadań jest wykonywana wewnętrznie w firmach gdzie nie mamy prawa do udostępniania informacji (chodzi głównie o zabezpieczenie technologii). A co do drugiej kwestii to proszę poszukać złych opinii na temat Magic-IT w internecie.
2W porflio nie znalazłem podobnego projektu do mojego?
Jeżeli w naszym portfolio nie znaleźliście Państwo podobnego projektu, nic straconego. Stworzymy wybrany przez Państwa element strony internetowej bez żadnych opłat ani zobowiązań.

Do każdej strony 3 miesięczna gwarancja

Bądź pewny tego, że zlecenie zostanie wykonane poprawnie.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com