Tworzenie sklepów internetowych

 • "Zrób każdy detal do perfekcji i zlimituj ilość tych detali do perfekcji"
  Jack Dorsey
  Twitter co-founder
 • "Twoja praca wypełni większą część twojego życia, a jedyna droga, aby być z niego zadowolonym to robić to, co uważasz za świetną prace. A jedyna droga do tego, aby zrobić świetną pracę to robić to, co kochasz"
  Steve Jobs
  Apple Inc. co-founder, chairman and CEO
 • "Najbardziej niebezpieczną trucizną jest poczucie spełnienia. Antydotum na to jest za każdym razem myśleć co jutro można zrobić lepiej."
  Ingvar Kamprad,
  IKEA founder

Twój sklep na każdym ekranie.

Dzisiejsza technologia pozwala na nieograniczony dostęp do Twojego sklepu. Klienci znajdą Twoja ofertę w sieci na laptopie, smartfonie, konsoli, telewizorze.

Dzięki dostosowaniu strony do responsywnego designu RWD (Responsive Web Design) Sklep dopasuje się optymalnie do każdego ekranu, niezależnie czy będzie to 29 calowy monitor czy 3 calowy wyświetlacz telefonu.


Współpracujemy z developerami


Sklepy internetowe powstają w Magic-IT w różnych najczęściej używanych technologiach. Takich jak WooCommerce, Magento, Prestashop.

Współpracujemy z developerami, aby jeszcze dogłębniej poznać technologie. Posiadamy dokumentacje aplikacji, które nie są dostępne zwykłym użytkownikom.

Dzięki temu lata doświadczenia wraz z zakupem usługi przechodzą do Państwa firmy.


Dajemy następujące funkcjonalności do twojego sklepuTworzymy strony na silnikach CMS

Pytania dotyczące tworzenia stron internetowych.

1Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej w Magic-IT?
Chcielibyśmy, aby można było powiedzieć jednym słowem ile dokładnie będzie kosztować Państwa strona internetowa już przy pierwszym kontakcie z nami. Na stworzenie strony internetowej składa się wiele elementów. Strona wizytówkowa jest relatywnie prosta do wyceny. Natomiast czasami zdarza się, że ta strona staje się aplikacją internetową. Dla nas najcenniejszą informacją jest czego Państwo oczekują od swojej strony.
2Jak długo oczekuje się na stronę?
Proste strony internetowe na templatce mogą powstać już tego samego dnia. Aczkolwiek złożone projekty (wymagające pracy różnych departamentu) przechodzą przez procedurę harmonogramu prac. Po opracowaniu harmonogramu dowiadują się Państwo kiedy jest ostateczny termin oddania prac.
3Spotkałem się z różnymi firmami bądź osobami które tworzą strony internetowe, i zostałem oszukany. Dlaczego miałbym zaufać waszej firmie?
Niestety wielokrotnie spotkaliśmy się z takim pytaniem. Mamy nadzieję, iż czarne owce wkońcu zostaną wytępione. Wszelkie prace które wykonujemy są wykonywane w środowisku labolatoryjnym Magic-IT, które udostępniamy naszym klientom, więc widać jak na dłoni co jest robione. Dodatkowo istnieje możliwość sprawdzenia w systemie ITSM jaki jest status prac i co dokładniej jest wykonywane w tym czasie (nie wszystko widać na zewnątrz, nie kiedy prace mogą być wykonywane w samym rdzeniu strony internetowej np. responsywność strony, metodyka logowania). Dodatkowo nie muszą Państwo płacić od razu całej kwoty. Po zaakceptowaniu harmonogramu prac firma pobiera zadatek na pracę w wysokości 30% wartości zlecenia. Po tym czasie cena nie może ulec zmianie, jak również nie można dodawać dodatkowych funkcjonalności strony internetowej (ma to na celu brak możliwości podwyższenia ceny). Reszta kwoty zlecenia wymagana jest dopiero kiedy przystępujemy do prac przenoszenia strony na Państwa hosting/serwer .

Pytania dotyczące Porfolio.

1Okay, ale to tylko słowa, ile ja to już słyszałem że "jesteśmy wiarygodni". Macie jakieś porfolio?
Hmm, zawsze nas zastanawiało, dlaczego klienci pytają o portfolio. Przecież tak naprawdę Państwo albo szukacie informacji czy dana firma jest wiarygodna (no ale tutaj raczej albo chcą Państwo znaleść negatywne informacje) albo chcą Państwo zobaczyć jak zostały wykonane projekty zlecone. Tak posiadamy niewielkie portfolio (prosimy o kliknięcie w zakładkę Portfolio w menu). Natomiast dlaczego portfolio Magic-IT jest tak małe? Znaczna ilość zadań jest wykonywana wewnętrznie w firmach gdzie nie mamy prawa do udostępniania informacji (chodzi głównie o zabezpieczenie technologii). A co do drugiej kwestii to proszę poszukać złych opinii na temat Magic-IT w internecie.
2W porflio nie znalazłem podobnego projektu do mojego?
Jeżeli w naszym portfolio nie znaleźliście Państwo podobnego projektu, nic straconego. Stworzymy wybrany przez Państwa element strony internetowej bez żadnych opłat ani zobowiązań.

Do każdej strony 3 miesięczna gwarancja

Bądź pewny tego, że zlecenie zostanie wykonane poprawnie.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com