• "Nie obawiaj się tego, że ludzie kradną od ciebie pomysły. Obawiaj się tego, jak przestaną."
  Jeffrey Zeldman
  A List Apart Publisher
 • "Podążaj za wizją nie za pieniędzmi. Pieniądze i tak do ciebie przyjdą"
  Tony Hsieh
  Zappos CEO
 • "Wartość pomysłu leży w jego używaniu"
  Thomas Edison
  General Electric Co-founder

Służymy naszym klientom przy tworzeniu strony internetowej

Bardzo duży nacisk kładziemy na to, aby wyręczać naszych klientów. Proces tworzenia strony internetowej jest bardzo absorbującym zadaniem. Dlatego staramy się jak najbardziej wyręczyć naszych klientów w zadaniach, które możemy dla nich zrobić i pozwalamy się im skupić na tych, które tylko oni mogą wykonać. Najlepiej można to zauważyć, gdy już rozpocznie pracę nasz dział projektowy, wtedy nasi klienci widzą, jak wiele rzeczy jest do zrobienia..


Wizytówka to dla nas za mało. Idziemy o krok dalej aby Państwa firma była bardziej konkurencyjna


Dzisiaj użytkownicy, a zarazem potencjalni Państwa klienci nie szukają tylko informacji jak się z Państwem skontaktować, ale aby się dowiedzieć więcej o danej firmie, jej produktach czy też usługach. Niestety niektóre firmy w dzisiejszych czasach zapominają o tym, że strona internetowa nie jest już tylko wizytówką, ale jest katalogiem firmy. W dynamicznie rozwijających firmach ta dynamika rozwoju produktu bądź usługi powoduje, iż strona internetowa w bardzo szybki sposób staje się nieaktualna, a co za tym idzie i katalog firmy jest nieaktualny. Możliwe że Państwa konkurencja już posiada taki katalog na swojej stronie internetowej i wie jak zarządzać zawartością strony internetowej. Dlatego, aby nie tworzyć wizytówek, które w dzisiejszym świecie nie zdają egzaminu do każdej strony internetowej instalujemy CMS WordPress, który pozwoli na proste zarządzanie zawartością strony internetowej.


Wyręczymy Państwa podczas tworzenia strony internetowej

W Magic-IT wyręczamy naszych klientów poprzez odkrywanie ich potrzeb. Staramy się zawsze wyłapać wizję naszego klienta na temat strony internetowej. Dzięki przechwyceniu tej wizji w krótkim czasie pozyskujemy zaufanie i nasi klienci pozwalają nam decydować, o wizualnym efekcie strony internetowej co następnie powoduje, iż zaczynają się skupiać nad tym, czego dla nich nie jesteśmy w stanie zrobić, czyli zawartością tekstową strony internetowej. Oczywiście decyzja nadal należy do naszych klientów, ponieważ to oni znają najlepiej wizję swojej firmy.


Nie musicie Państwo szukać grafiki, zajmiemy się tym.


W Magic-IT korzystamy z repozytorium darmowych grafik które mogą być publikowane na stronach komercyjnych. W przypadku kiedy nie możemy znaleźć odpowiedniej grafiki to klient może sam ją zakupić bądź zlecić nam wyszukanie i zakupienie odpowiedniej grafiki. Istnieje również możliwość stworzenia indywidualnej grafiki.


Dział projektowy przy każdym zamówieniu na stronę internetową

Bardzo wiele konkurencyjnych firm uważa, iż ten departament powinien się skupić tylko i wyłącznie na graficznych aspektach strony. W naszej firmie dział projektowy ma o wiele szersze funkcje. W dziale projektowym, opracowujemy wszystkie zadania, które mają wykonać technicy i przelewa język biznesowy na język techniczny. W tym dziale znajdują się osoby, które znają się również na różnych technologiach i potrafią doradzić naszemu klientowi. Są to specjaliści, którzy twierdzą, że to aplikacja ma być stworzona dla firmy, a nie na odwrót. Posiadają również ogromną wiedzę na temat metodologi zwinnych Agile co pozwala znacznie przyspieszyć powstawanie dzieła w postaci strony internetowej a tą wiedzę dodatkowo przelewają do naszych klientów. W późniejszym czasie widzimy, iż nasi klienci sami później wymagają, aby w ich firmie był stosowany Agile.


Mistrzowie kodu do dyspozycji naszego klienta


Nasi programiści to mistrzowie kodu - powie to każdy nasz klient. Nie tylko mają ogromną widzę na temat języków programistycznych, ale również rozwijają swoją twórczą pracę. Podczas prac projektowych dział programistyczny ściśle współpracuje z działem projektowym, ponieważ razem tworzą niezwykle cenną wiązankę pomysłów i rozwiązań.


Nie ma takiej aplikacji, nie ma problemu stworzymy ją dla Państwa

Mamy niezwykle utalentowanych programistów. Kiedy dział projektowy nie jest w stanie znaleźć gotowego już rozwiązania kontaktuje się z działem programistycznym w celu konsultacji. Razem potrafią stworzyć dla naszych klientów coś niezwykle unikalnego. Coś, co będzie tajemnicą przedsiębiorstwa, coś czym nawet nie chcą się podzielić z przyjaciółmi, ponieważ wiedzą jak wielką wartość ma sam pomysł oraz jego wykonanie. Często zdarza się, że podczas wykonywania strony internetowej nasi klienci potrzebują tej właśnie unikalności tego dotknięcia programisty i wizji projektanta. Dlatego dla wszystkich naszych klientów, którzy złoża zamówienie na stronę internetową dajemy gratis 3000 znaków Custom Code. Aby dowiedzieć się, czym jest Custom Code serdecznie zapraszamy do Strony Custom Code, która znajduje się w menu „Jak działamy” albo po prostu klikając w ten link.


Narzędzia są niezbędne do stworzenia profesjonalnego dzieła


Wielokrotnie można się spotkać z pewnymi osobami, które nie mają odpowiednich narzędzi do wykonania prac. W Magic-IT udostępniamy naszym pracownikom specjalistyczne narzędzia, aby to, co ma powstać, powstało jak najbardziej profesjonalnie. Dział projektowy otrzymuje repozytoria wiedzy, narzędzia do komunikacji, system projektowy do zarządzania zadaniami. Dział techniczny posiada zaś aplikacje wspomagające programowanie, repozytorium wiedzy, repozytorium graficzne. Te profesjonalne narzędzia dzięki temu, że są dostępne dla naszych pracowników są dostępne również dla naszych klientów.


Prace wykonywane przy odpowiednim środowisku

Nasi klienci dokładnie co to jest środowisko laboratoryjne. Na samym początku rozumowanie jest takie, iż jest to środowisko testowe. Jednak jeżeli dobrze się temu przyjrzeć nie jest to środowisko testowe, ponieważ znacznie wykracza poza definicje testu. Oczywiście jest to środowisko, w którym nasz klient może przetestować działanie strony internetowej, aczkolwiek na serwerze znajduje się wiele aplikacji, które monitoruje działanie strony internetowej, między innymi zapytania php, sprawdza możliwość przeciążenia strony internetowej, sprawdza integralność aplikacji. Aby dowiedzieć się więcej serdecznie zapraszamy do strony Środowisko Laboratoryjne, które znajduje się w menu „Jak działamy” albo serdecznie zapraszamy do kliknięcia w ten link .


Nasze portfolio można znaleźć na Google


Jak państwo pewnie zauważyli po całej lekturze tej strony podchodzimy do zleceń stron internetowych bardzo innowacyjne. Nasze portfolio jest po prostu w Googlu. Proszę wpisać strona wspierana przez Magic-IT . I proszę zauważyć, iż jest to jedyny ślad po naszej działalności na danej stronie, a i tak dobrze strona została zindeksowana przez Google. To jedno zdanie a tak wielkie portfolio. Na pewno znajdziecie Państwo mnóstwo wyników. Naszym wewnętrznym portfolio jest nasza wiedza i nasze doświadczenie, dlatego serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia strony „Portfolio”, które znajduje się w menu „O firmie” bądź proszę kliknąć w ten link.


Pewność wyboru

Jeżeli jeszcze Państwo się nie przekonali do naszej firmy serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży Magic-IT. Zaaranżują dla Państwa darmowy pokaz naszych możliwości poprzez stworzenie prostej, a zarazem profesjonalnej strony internetowej. Takie zlecenie jest całkowicie bez zobowiązań, wiec nic Państwo nie tracicie, a możecie tylko zyskać.


Pytania dotyczące tworzenia stron internetowych.

1Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej w Magic-IT?
Chcielibyśmy, aby można było powiedzieć jednym słowem ile dokładnie będzie kosztować Państwa strona internetowa już przy pierwszym kontakcie z nami. Na stworzenie strony internetowej składa się wiele elementów. Strona wizytówkowa strona internetowa jest relatywnie prosta do wyceny. Natomiast czasami zdarza się, że ta strona staje się aplikacją internetową. Dla nas najcenniejszą informacją jest czego Państwo oczekują od swojej strony.
2Jak długo oczekuje się na stronę?
Proste strony internetowe na templatce mogą powstać już tego samego dnia. Aczkolwiek złożone projekty (wymagające pracy różnych departamentu) przechodzą przez procedurę harmonogramu prac. Po opracowaniu harmonogramu dowiadują się Państwo kiedy jest ostateczny termin oddania prac.
3Spotkałem się z różnymi firmami bądź osobami które tworzą strony internetowe, i zostałem oszukany. Dlaczego miałbym zaufać waszej firmie?
Niestety wielokrotnie spotkaliśmy się z takim pytaniem. Mamy nadzieję, iż czarne owce wkońcu zostaną wytępione. Wszelkie prace które wykonujemy są wykonywane w środowisku labolatoryjnym Magic-IT, które udostępniamy naszym klientom, więc widać jak na dłoni co jest robione. Dodatkowo istnieje możliwość sprawdzenia w systemie ITSM jaki jest status prac i co dokładniej jest wykonywane w tym czasie (nie wszystko widać na zewnątrz, nie kiedy prace mogą być wykonywane w samym rdzeniu strony internetowej np. responsywność strony, metodyka logowania). Dodatkowo nie muszą Państwo płacić od razu całej kwoty. Po zaakceptowaniu harmonogramu prac firma pobiera zadatek na pracę w wysokości 30% wartości zlecenia. Po tym czasie cena nie może ulec zmianie, jak również nie można dodawać dodatkowych funkcjonalności strony internetowej (ma to na celu brak możliwości podwyższenia ceny). Reszta kwoty zlecenia wymagana jest dopiero kiedy przystępujemy do prac przenoszenia strony na Państwa hosting/serwer .

Pytania dotyczące Porfolio.

1Okay, ale to tylko słowa, ile ja to już słyszałem że "jesteśmy wiarygodni". Macie jakieś porfolio?
Hmm, zawsze nas zastanawiało, dlaczego klienci pytają o portfolio. Przecież tak naprawdę Państwo albo szukacie informacji czy dana firma jest wiarygodna (no ale tutaj raczej albo chcą Państwo znaleść negatywne informacje) albo chcą Państwo zobaczyć jak zostały wykonane projekty zlecone. Tak posiadamy niewielkie portfolio (prosimy o kliknięcie w zakładkę Portfolio w menu). Natomiast dlaczego portfolio Magic-IT jest tak małe? Znaczna ilość zadań jest wykonywana wewnętrznie w firmach gdzie nie mamy prawa do udostępniania informacji (chodzi głównie o zabezpieczenie technologii). A co do drugiej kwestii to proszę poszukać złych opinii na temat Magic-IT w internecie.
2W porflio nie znalazłem podobnego projektu do mojego?
Jeżeli w naszym portfolio nie znaleźliście Państwo podobnego projektu, nic straconego. Stworzymy wybrany przez Państwa element strony internetowej bez żadnych opłat ani zobowiązań.

Jesteśmy pewni dobrze wykonanego zadania

Właśnie dlatego, że jesteśmy pewni dobrze wykonanego zadania, dajemy na każdą naszą stronę internetową 3 miesiące gwarancji.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com