Oto jakie usługi możesz od nas otrzymać:


ITIL Project management

Głównym celem procesu ITIL Transition Planning and Support Process (AKA ITIL Project Management) jest zaplanowanie i koordynacja zasobów w celu wdrożenia nowych lub zmienionych usług (głównych wersji) w ramach przewidywanych szacunków kosztów, czasu i jakości.

Ma również inne cele, takie jak zarządzanie ryzykiem w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa awarii i monitorowanie procesu zmiany usług w celu poprawy wydajności.

Wsparcie i usługa konserwacji WordPress przy pomocy ITIL

Magic-IT oferuje pierwszorzędną usługę, która pozostawia naszych konkurentów w cieniu. W nagłych wypadkach WordPress jesteśmy w stanie dostarczyć szybkie i dokładne rozwiązania, które trafiają do sedna problemu. Posiadamy kilka pakietów konsjerżów, które są w stanie obsłużyć indywidualne wsparcie i obsługę programu WordPress.

Prowadzenie strony wymaga wiele pracy. Nawet jeśli wiesz, co robisz, nadal musisz robić rzeczy we właściwej kolejności i we właściwym czasie. Jeśli zaniedbasz SEO, zawartość, zapomnisz aktualizować wtyczki lub nie sprawdzasz, jak Twoja witryna wygląda co jakiś czas, możesz mieć kłopoty.

Zapomnij o regularnych czynnościach konserwacyjnych, a Twoja witryna będzie zawierała błędy, jej wydajność spadnie, a nawet zostanie zhakowana. To nie tylko spowoduje słabe wrażenia użytkownika, ale także może zostać ukarany przez Google. Aby temu zapobiec, musisz regularnie wykonywać konserwację, a nawet lepiej zatrudnić kogoś, kto to zrobi.

Programujemy na: